Vintage Design Hotel SAX Praha

Učiňte Vaši návštěvu Prahy velkolepou tím, že si vyberete výjimečný retro design Hotel Sax v historické lokalitě na Malé Straně v samém centru Prahy. Náš hotel se nachází přímo pod Pražským Hradem. V bezprostřední blízkosti se nachází Karlův most, Chrám Sv. Víta, Strahovský klášter a Pražské jezulátko. Dále zde najdete spoustu dalších pražských pamětihodností včetně Staroměstského náměstí, Židovské čtvrti a Petřínské rozhledny. Okolí hotelu je velmi klidné a bezpečné. Nachází se zde spousta ambasád a paláců. Je zde také mnoho restaurací a nákupních možností.

Zastávky hromadné dopravy jsou taktéž velmi blízko - pouze 5 minut chůze na tramvajovou zastávku a 10 minut na metro. Pražské letiště je vzdálené 20 minut jízdy autem.


Tento výjimečný butik hotel v Praze vyzařuje ducha české umělecké galerie. Užijte si eleganci a styl padesátých, šedesátých a sedmdesátých let, poté co se vrátíte z obdivování středověkých mistrovských děl architektury města.


Nejkrásnější dny začínají výtečnou snídaní formou bufetu zahrnutou v ceně. Co takhle si ji vychutnat na naší terase, která má kouzelný výhled na Petřínskou věž a Pražský Hrad.

To nejlepší po celodenním výletování je v klidu si prohlédnout všechny ty krásné fotografie z uplynulého dne; usaďte se při tom v našem lobby.

Unaveni po náročném dni? Nechte se rozmazlovat masážemi.

Své zážitky můžete sdílet se všemi přáteli každý den a to díky WIFI připojení, které je v celém hotelu k dispozici zcela zdarma.

Parkování není problém – parkovat lze přímo u hotelu, v garáži nebo v nově otevřeném parkovacím komplexu, který se nachází pouze 10 minut chůze od Vintage Design Hotelu SAX.

Náš personál předčí Vaše očekávání svým osobním a přesto profesionálním přístupem, který Vám poskytuje na vysoké úrovni 24h denně.

Celý hotel a všechny pokoje jsou klimatizovány.

  • 23 výjimečně designovaných pokojů.
  • Stylové interiéry, designová sbírka a unikátní výhledy.
  • Parkovací místa.
  • Masáže
  • WIFI zdarma po celém hotelu.
  • Snídaně
  • Terasa s výhledem na Petřínskou věž a Pražský hrad.