Vintage Design Hotel SAX

Rozhlédněte se kolem! Poznejte tvary, barvy, prostor a vůni Design Hotelu Sax v Praze..

Udělejte Vaši návštěvu Prahy velkolepou tím, že si vyberete výjimečný retro design hotel na Malé Straně. Hotel je situován v historické lokalitě v samém centru Prahy. Náš hotel se nachází přímo pod Pražským Hradem. V bezprostřední blízkosti se nachází Karlův most, Chrám Sv. Víta, Strahovský klášter a Pražské jezulátko. Dále zde najdete spoustu dalších pražských pamětihodností včetně Staroměstského náměstí, Židovské čtvrti a Petřínské věže. Zastávka tramvaje a metra jsou taktéž velmi blízko. Okolí hotelu je velmi klidné a bezpečné. Nachází se zde spousta ambasád a paláců. Je zde také mnoho restaurací a nákupních možností
Vintage Design Hotel Sax v Praze vyzařuje ducha české umělecké galerie. Užijte si eleganci a styl padesátých, šedesátých a sedmdesátých let, poté co se vrátíte z obdivování středověkých mistrovských děl architektury města.
Nejkrásnější dny začínají výtečnou snídaní zahrnutou v ceně. Co takhle si ji vychutnat na naší terase, která má kouzelný výhled na Petřínskou věž a Pražský Hrad. A to nejlepší po celodenním výletování je nechat se rozmazlovat v hotelovém Fitness a SPA centru, které Vás kromě svého nevšedního designu učaruje také vířivou vanou a saunou. Své zážitky můžete sdílet se všemi přáteli každý den a to díky WIFI připojení, které je v celém hotelu k dispozici zcela zdarma. A kdybyste náhodou měli chuť na nějaký pěkný film před spaním, jistě Vás potěší naše DVD knihovna.
Náš personál předčí Vaše očekávání svým osobním a přesto profesionálním přístupem, který Vám poskytuje na vysoké úrovni 24h denně.

Retro Hotel Sax je díky svému umístění přímo pod Pražským hradem, blízko Karlova mostu a díky svému osobitému stylu správným místem pro hosty, kteří chtějí poznat Prahu v jedinečném světle.

V našem hotelu Vás čeká:

  • 22 výjimečně designovaných pokojů.
  • Stylové interiéry, designová sbírka a unikátní výhledy.
  • Parkovací místa.
  • Masáže, SPA, Sauna, Fitness.
  • WIFI zdarma po celém hotelu.
  • Snídaně
  • Terasa s výhledem na Petřínskou věž a Pražský hrad.