Whirlpool a Sauna ve Vintage Design Hotelu SAX

Vintage Design Hotel Sax hostům nabízí možnost tří typů saun (infračervené topení, páru či klasickou saunu).

Vyzkoušejte naši pohodlnou vířivku s aromaterapií.

  • Naše SPA zahrnuje relaxační koutek s masážním stolem, kde si můžete užít mnoho druhů masáží.
  • Naše SPA je otevřeno denně od 7 do 24 hodin. Vždy pouze pro dvě osoby, aby si vychutnaly příjemný čas v naprostém soukromí.

Ceník

  • 2 Hodiny Ve Spa (Whirlpool A Sauna) - €49 / 2 osoby
  • 1 Hodina Ve Whirlpool – € 35 / 2 osoby
  • 1 Hodina V Sauně – € 25 pro 2 osoby
  • 60 minut masáž - €49 / 1 osoba

Klasická Masáž

Klasická masáž prováděná příjemnými oleji Vám přinese fyzické i psychické uvolnění. Jednotlivé svalové skupiny jsou touto masáží harmonizovány. Celkově je tato masáž vhodná k odpočinku a obnovení sil těla i mysli.

Sportovní Masáž

Po sportovním výkonu či před ním je vhodná sportovní masáž. Dle výběru jednotlivých emulzí bude tato masáž uvolňující (chladivá) či povzbuzující (hřejivá). Prováděna je svižným tempem s typickými hmaty: tepání, chvění.

Tlaková Masáž

Masáž je poměrně razantní, provází ji mírný pocit bolesti přinášející dlouhodobé uvolnění. Provádí se na přetížených partiích těla, zejména v oblasti šíje, bederní oblasti, ale i hlavy a hýždí. Zkušený terapeut působí na svalové úpony a pozná, které oblasti se zejména věnovat.

Reflexní Masáž

Jedná se o manuální léčebný zásah na povrchu těla aplikovaný v místech druhotných, onemocněním reflexně vyvolaných změn. Zjednodušeně: funkce vnitřních orgánů se promítá na povrch těla, např. do oblasti zad. Masáží této oblasti jsou zpětně ovlivňovány jednotlivé vnitřní orgány.

Relaxační Masáž

Často řeči našeho těla nedáváme prostor a nevnímáme symptomy únavy, přepracování, vyčerpání. Plynulými pohyby dochází k vyrovnání svalového tonu, masáž je tedy pomalá a jemná.