Hotelové pokoje a apartmá v boutique Design Hotelu Sax Praha

VítejteSAX Vintage Design Hotel

Rozhlédněte se kolem! Poznejte tvary, barvy, prostor a vůni Design Hotelu Sax v Praze.

Udělejte Vaši návštěvu Prahy velkolepou tím, že si vyberete vyjímečný retro hotel na Malé Straně, kdy Pražský Hrad, Karlův Most a Pražské Jezulátko jsou tak blízko, co by kamenem dohodil. Také tramvajová zastávka a stanice metra se nachází v blízkosti hotelu.

Vintage Design Hotel Sax v Praze vyzařuje ducha české umělecké galerie. Užijte si eleganci a styl padesátých, šedesátých a sedmdesátých let uvnitř hotelu, když se vrátíte z obdivování středověkých mistrovských děl architektury města.

Nejkrásnější dny začínají výtečnou snídaní zahrnutou v ceně, co takhle si ji vychutnat na naši terase, která má kouzelný výhled na Petřínskou věž a Pražský Hrad. Po dni plném zážitků na Vás čeká odpočinek při čaji o páté, který je pro naše hosty  zcela zdarma. A to nejlepší po celodenním výletování je nechat se rozmazlovat v hotelovém Fitness a SPA centru, které Vás kromě svého nevšedního designu učaruje také vířivou vanou a saunou. Své zážitky můžete sdílete se všemi přáteli každý den a to díky WIFI připojení, které je v celém hotelu k dispozici zcela zdarma. A kdybyste náhodou měli chuť na nějaký pěkný film před spaním, jistě Vás potěší naše DVD knihovna.

Náš personál předčí Vaše očekávání svým osobním a přesto profesionálním postojem, který Vám poskytuje na vysoké úrovni tak, jako ve většině prestižních hotelech.

Retro Hotel Sax je díky svému umístění přímo pod Pražským hradem, blízko Karlova mostu a díky svému osobitému stylu správným místem pro hosty, kteří chtějí poznat Prahu v jedinečném světle.

Zkontrolujte obsazenost

Zůstaňte déle a ušetřete Více podrobností

Advance Purchase ceny Více podrobností