Koláče a čaj v Praze ve Vintage Design Hotelu Sax

StravováníPřehled

Poznejte některé z nejlepších jídel v Praze denně od 7 do 19 hodin ve Vintage Design Hotelu Sax.

Naše excelentní snídaně, podávaná formou bufetu, je báječným startem Vašeho volného dne. Odpočiňte si po náročném dni stráveném obdivováním pražských památek na Čaji o páté doprovázeným domácími koláči.

Coffee room je pro naše hosty dostupný 24 hodin denně. Chovejte se jako doma a uvařte si šálek kávy, čaje, dejte si sklenici vody nebo používejte mikrovlnku.

Objednejte si romantickou snídani v soukromí vašeho pokoje, popřípadě si užijte snídani na naší terase s nádherným výhledem na Prahu. Specifikujte prosím Váš požadavek do 19 hodin předchozího dne.

Snídaně

Na snídaně podáváme vynikající české pečivo, jogurty, sýry, uzeniny, teplé a studené nápoje a čerstvé džusy. Naše skvělá snídaně také zahrnuje mnoho druhů zeleniny a ovoce. Nabízíme možnost vybrat si jednu ze skvělých teplých snídaní z našeho A la Carte menu, která je zahrnuta v ceně. Můžete si také…

Čaj o páté

Čaj o páté Čaj o páté – Full Image Version

Po dlouhém vyčerpávajícím dni stráveném obdivováním města nám dovolte Vás pozvat na Čaj o páté. Obohaťte své zážitky o poznání Českých koláčů, kulinářských specialit a excelentního čaje. Prosím užijte si tuto specialitu každý den od 16 do 18 hodin v Lobby.

Lobby and Terrace Bar

Lobby and Terrace Bar Lobby and Terrace Bar – Full Image Version

Naši Lobby hosté se mohou usadit do designových křesel, pohoupat se ve slavném bubble chair od návrháře Eera Aarnia nebo si zahrát šachy.Vyberte si z mnoha druhů nápojů, salátů či baget. Pokud chcete obdivovat nádherný výhled na Prahu, můžete si svůj nápoj užít také na terase. Náš bar je Vám k dispozici…

Cofee room

Cofee room Cofee room – Full Image Version

V našem Coffee roomu si můžete vybrat oblíbený druh Vaší kávy kdykoliv chcete. Navíc si zde můžete vybrat z mnoha čajů, dát si čerstvou vodu či použít led nebo mikrovlnku. Počítač s vysokorychlostním internetem a tiskárna jsou zde též k dispozici.

Zkontrolujte obsazenost

Zůstaňte déle a ušetřete Více podrobností

Advance Purchase ceny Více podrobností