SPA, masáže a obchodní služby ve Vintage Design Hotelu Sax Praha

PříslušenstvíPřehled

Vintage Design Hotel Sax je doslova poklad umělecké práce designerů. Naleznete zde značnou a cennou sbírku exklusivních retro kousků. Byly dokončeny díky spolupráci s galeriemi a skrz nákupy na mezinárodních událostech – od nábytku a tapet, přes nádobí a porcelán až po obrazy, světla a dokonce sanitární keramiku.

I když většina sběratelů svoje sbírky před veřejností ukrývá, v Hotelu Sax jste jimi obklopeni. Některé jsou vystaveny v hotelových chodbách, většina z nich je stále funkční a používá se ve společných prostorech či v pokojích pro hosty.


Interiér restaurace, vstupní haly a chodeb je pečlivě navržen s důrazem na komfort a funkčnost. Přestávky na kávu si můžete užít v nerušených zákoutích hotelových chodeb nebo při prohlížení střech domků Malé Strany z naší terasy.

PARKOVÁNÍ

Pro Vaše maximální pohodlí nabízíme možnost parkovaní.

Parkování u hotelu

Cena: 22 € za noc/ auto

 

Hlídané garážové parkování

Cena: 37 € za noc/ auto

 

 

DVD knihovna

Pro pohodlnější pobyt Vám nabízíme možnost DVD knihovny. Vyberte si oblíbený film z více než 5000 titulů a užijte si ho v soukromí Vašeho pokoje. Naše DVD knihovna je Vám k dispozici kdykoliv chcete a nabízí Vám všemožné tituly, od klasik filmového plátna až po naprosté novinky.

Cena: 3  za 1 DVD

 

Zkontrolujte obsazenost

Zůstaňte déle a ušetřete Více podrobností

Advance Purchase ceny Více podrobností