Events in Prague – Vintage Design Hotel SAX

PolohaKulturní události v Praze

Vychutnejte si níže uvedené koncerty a festivaly. Zvolte Vintage Design Hotel Sax také místem pro užívání si koncertů a festivalů v Praze.

 

Zlatá Ulička Znovu Otevřena!

Od 1. června 2011 bude znovu po více než roční rekonstrukci zpět Pražanům a turistům z celého světa zpřístupněna Zlatá ulička v Praze. V průběhu několikaměsíční rekonstrukci se Zlatá ulička změnila k nepoznání.

A co nového pro Vás ulička připravila? Například: "Nová expozice v domečcích nabídne návštěvníkům pohled do života obyvatel Zlaté uličky v jednotlivých historických epochách, od renesance do 50. let 20. století, kdy domky vykoupila prezidentská kancelář," jak uvádí David Šebek ze Správy Pražského hradu.

 

Pražská plesová sezóna
5. Leden – 27. Březen 2012


Tančit valčík je základní dovedností v Praze. Plesová sezóna rozžáří tmavé zimní večery na nejkrásnějších místech v Praze, včetně Mramorového sálu Paláce Lucerna.

http://www.lucerna.cz/kulturni_nabidka.php


Bohemian Carnevale
10.Únor – 21. Únor 2012


Bohemian Carnevale navazuje na historické výpravné alegorické slavnosti, pořádané na území Čech, jejichž počátek sahá do období středověku a jejichž každoročně se opakující proslulé oslavy probíhaly až do doby nedávné.

http://www.carnevale.cz/carnevale_news/carnevale_praha_news/carnevale_praha_news.htmlFilmový festival Jeden svět
06. - 15. Březen 2012


Mezinárodní festival dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět, konaný pod záštitou Václava Havla a pořádaný společností Člověk v tísni, je v současnosti největším lidskoprávním filmovým festivalem na světě. Kino Lucerna je hlavním festivalovým centrem.
http://www.jedensvet.cz


Febiofest

22. - 30. Březen 2012


Původně malá akce konala ve dvou kinech v Praze, Febiofest dnes obrazovkách přibližně 4000 hraných, krátkých, dokumentárních, experimentálních a animovaných filmů. Program přináší domácímu publiku to nejlepší z posledního roku včetně distribučních premiér, retrospektiv a profilů. Objevuje také nová teritoria a neznámé filmaře.
http://www.febiofest.cz/Pražský Půlmaraton
31. Březen 2012
Pro ty, pro které je maraton dlouhý, ale přesto chtějí překonat sami sebe a pro ty, kteří chtějí okusit jedinečný zážitek. Poloviční vzdálenost, plný zážitek z nějvětšího běžeckého závodu v ČR. Proběhnete ulice historického jádra Prahy, podél Vltavy a přes 5 mostů na jedné z nejrychlejších tratí světa oceněnou zlatou známkou IAAF Road Race Gold Label.

http://www.praguemarathon.com/2012

 

 

SUITE

Zkontrolujte obsazenost

Zůstaňte déle a ušetřete Více podrobností

Advance Purchase ceny Více podrobností