SPA, masáže a obchodní služby ve Vintage Design Hotelu Sax Praha

PříslušenstvíPřehled

Vintage Design Hotel Sax je doslova poklad umělecké práce designerů. Naleznete zde značnou a cennou sbírku exklusivních retro kousků. Byly dokončeny díky spolupráci s galeriemi a skrz nákupy na mezinárodních událostech – od nábytku a tapet, přes nádobí a porcelán až po obrazy, světla a dokonce sanitární keramiku.

I když většina sběratelů svoje sbírky před veřejností ukrývá, v Hotelu Sax jste jimi obklopeni. Některé jsou vystaveny v hotelových chodbách, většina z nich je stále funkční a používá se ve společných prostorech či v pokojích pro hosty.


Interiér restaurace, vstupní haly a chodeb je pečlivě navržen s důrazem na komfort a funkčnost. Přestávky na kávu si můžete užít v nerušených zákoutích hotelových chodeb nebo při prohlížení střech domků Malé Strany z naší terasy.

PARKOVÁNÍ

Pro Vaše maximální pohodlí nabízíme možnost parkovaní.

Parkování u hotelu

Cena: 22 € za noc/ auto

 

Hlídané garážové parkování

Cena: 37 € za noc/ auto

 

 

Spa a sauna

Vintage Design Hotel Sax hostům nabízí možnost tří typů saun (infračervené topení, páru či klasickou saunu). Vyzkoušejte naši pohodlnou vířivku s aromaterapií. Naše SPA zahrnuje relaxační koutek s masážním stolem, kde si můžete užít mnoho druhů masáží. Naše SPA je otevřeno denně od 9 do 21 hodin vždy pouze pro dvě osoby, aby si vychunaly příjemný čas v naprostém soukromí.

Cena: 2 hodiny ve SPA ( whirlpool a sauna) – 45€ pro dvě osoby

1 hodina ve whirlpoolu – 30€ pro dvě osoby

1 hodina v sauně – 20€ pro dvě osoby

Klasická masáž

Klasická masáž prováděná příjemnými oleji Vám přinese fyzické i psychické uvolnění. Jednotlivé svalové skupiny jsou touto masáží harmonizovány. Celkově je tato masáž vhodná k odpočinku a obnovení sil těla i mysli.

Sportovní masáž

Po sportovním výkonu či před ním je vhodná sportovní masáž. Dle výběru jednotlivých emulzí bude tato masáž uvolňující (chladivá) či povzbuzující (hřejivá). Prováděna je svižným tempem s typickými hmaty: tepání, chvění.

Tlaková masáž

Masáž je poměrně razantní, provází ji mírný pocit bolesti přinášející dlouhodobé uvolnění. Provádí se na přetížených partiích těla, zejména v oblasti šíje, bederní oblasti, ale i hlavy a hýždí. Zkušený terapeut působí na svalové úpony a pozná, které oblasti se zejména věnovat.

Reflexní masáž

Jedná se o manuální léčebný zásah na povrchu těla aplikovaný v místech druhotných, onemocněním reflexně vyvolaných změn. Zjednodušeně: funkce vnitřních orgánů se promítá na povrch těla, např. do oblasti zad. Masáží této oblasti jsou zpětně ovlivňovány jednotlivé vnitřní orgány.

Relaxační masáž

Často řeči našeho těla nedáváme prostor a nevnímáme symptomy únavy, přepracování, vyčerpání. Plynulými pohyby dochází k vyrovnání svalového tonu, masáž je tedy pomalá a jemná.

Ceník:

60 minut masáže: 46€

90 minut masáže: 67€

Zkontrolujte obsazenost

Zůstaňte déle a ušetřete Více podrobností

Advance Purchase ceny Více podrobností